Twoim założeniem przy organizacji rozrywki, jest zapewnienie Gościom niezapomnianych atrakcji i dostarczenie pozytywnych emocji i skojarzeń. Dzięki naszemu doświadczeniu, wysłuchamy Twoich potrzeb, zapoznamy się z obiektem i zaproponujemy odpowiedni program zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W naszych programach znajdą się również atrakcje dla często pomijanych grup: seniorów i nastolatków. Jeśli z kolei Ty masz jakiś pomysł i nie wiesz jak go zrealizować, podziel się nim z naszym event managerem. Kto wie, może razem stworzymy imprezę, jakiej jeszcze świat nie widział?
W zależności od Twoich potrzeb zorganizujemy animacje dla dzieci, animacje dla dorosłych, animacje sportowe oraz wieczorne aktywności z mini disco i show dla dorosłych. Dodatkowo oferujemy realizację wielu wydarzeń. W naszej ofercie znajdziesz atrakcje takie jak między innymi Rainbow Run - bieg z kolorowymi proszkami Holi, Fluo Party, Piana Party i wiele innych.

Co możemy Ci zaoferować?

Dziś, dzięki współpracy z ogromną ilością obiektów, które różnią się specyfiką i rodzajem Gości, wiemy jak sprostać Twoim oczekiwaniom!
Jesteśmy przekonani, że w naszej bogatej ofercie rozrywki, animacji i wydarzeń, znajdziesz elementy idealnie pasujące do Twojego Hotelu.
Organizacja rozrywki i animacji dla Hoteli to nasza pasja. Z tego samego też powodu w 2019 roku założyliśmy FunLife. Chcieliśmy nie tylko organizować rozrywkę i cieszyć Gości, ale także wpływać pozytywnie na budowanie własnego, unikalnego wizerunku naszych klientów. Dobrze rozumiemy, jak ważne są więzi międzyludzkie, dlatego też jednym z naszych głównych celów jest tworzenie właśnie pozytywnych relacji między Gośćmi a Hotelem, które długo będą przynosić naszym klientom wymierne korzyści. Kolejnym zadowolonym Klientem możesz być Ty!
Indywidualnie przygotowany plan dla Twojego obiektu
Rekrutacja najlepszych osób 
Pełne szkolenie dla wszystkich Animatorów
Ciągła koordynacja pracy zespołu animacyjnego
Dodatkowe atrakcje
Realizacja wydarzeń
Co roku nowości, których nie znajdziesz nigdzie indziej
Zero formalności, wszystkim zajmujemy się my
Swoją energią tworzymy wyjątkowe miejsca!
Lubimy pracować z ludźmi i dla ludzi!
Naszą misją jest dbanie o najlepszą rozrywkę i wciąganie do zabawy każdego!
Opracowaliśmy wyjątkowe plany animacji, a do każdego miejsca podchodzimy indywidualnie.
Właśnie dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi Hotelami w Polsce i na świecie!
Jeżeli zależy Ci na jakości, tak jak nam, świetnie trafiłeś!
KIEDY?
CAŁY ROK!
KTO?
ANIMATORZY
I INSTRUKTORZY
DLA KOGO?
HOTELE I RESORTY
GDZIE?
Co zyskujesz współpracując z nami?
Animacje dla hoteli, resortów i obiektów wypoczynkowych
CAŁA POLSKA

Animacje dla hoteli

Kontakt

Copyright 2021 by Antoni Grabowski.  Wszystkie prawa zastrzeżone.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.