Czym jest projekt "Animator dla biura"

Wprowadź innowację i świeżość!

To tylko 30 minut, które wpłynie pozytywnie na cały tydzień pracy i przyniesie ogromne efekty, a także pobudzi kreatywność!

Zumba - nic innego jak ogromna dawka energii w rytmie muzyki!

Nauka różnych stylów tańca - m.in. samba, salsa, bachata itd.

Zajęcia siłowe - ćwiczenia np. z obciążeniem

Zajęcia fitness - Aerobox, Cardio oraz udoskonalające części ciała

Joga - rozciągająco-uspokajające zajęcia

"Zdrowy kręgosłup" - ćwiczenia skupiające się na rozluźnieniu kręgosłupa

Medytacja - czas odprężenia i relaksu dzięki kontroli nad swoim oddechem
Oczywiście to tylko podstawowe propozycje! Skontaktuj się z nami, a po rozmowie i poznaniu specyfiki pracy Twojego biura, przygotujemy indywidualny plan dopasowany do Twoich pracowników. 
Jako, że największą wartością firmy są ludzie, nie bój się w nich zainwestować! To wspaniała okazja do poprawy chęci pracy w biurze po pandemii!
Taka przerwa, pozwala na pobudzenie krążenia, dotlenienia umysłu i wytworzenia hormonów, które pozytywnie wpływają na samopoczucie, a co za tym idzie, na funkcjonowanie całego organizmu.
Projekt "Animator dla biura" powstał, by zwiększyć efektywność pracy w biurze oraz pobudzić kreatywność i chęć do pracy. 
Zapomnij o kartach multisport, na które po pracy nikt nie ma chęci i siły! Wprowadź do firmy innowacje i zobacz jakie przyniesie to efekty,
i uśmiechy na twarzach pracowników!

Nie jest to nic innego jak krótkie zajęcia sportowo-rekreacyjne, prowadzone; przed pracą, w czasie pracy, w czasie przerw, lub po samym zakończeniu pracy. Zajęcia prowadzimy w biurze, tak by Twoi pracownicy nie musieli nigdzie wychodzić, a mieli okazję przyjemnie spędzić przerwę, łagodząc stres związany z pracą i choć na chwilę zapominając o problemach.
Jest to swojego rodzaju reset dla umysłu, który pozwala ze świeżością spojrzeć na problemy, z którymi borykają się zespoły. 
Zajęcia świetnie wpływają na integrację, poprawiają współpracę oraz relację w zespole. Jeśli spotkałeś się z trudnymi relacjami pomiędzy pracownikami, wiesz jak ciężko czasem z takiej sytuacji wyjść. Nasze zajęcia zmniejszają napięcie i doskonale wpływają na poprawienie relacji.

Zajęcia zapobiegają również pojawiającej się monotonii i przemęczeniu związanemu z ciągłą pracą przy komputerze. Zwiększają motywację do pracy, poprawiają kreatywność oraz przyspieszają procesy działania. 
Jako pierwsi, wychodzimy na rynek z projektem skierowanym tylko i wyłącznie do firm! Projekt niesie za sobą ogrom korzyści dla funkcjonowania biznesu. Jednym z głównych celów jest podniesienie Twojej rangi, jako pracodawcy. Oferując dodatkowe benefity swoim pracownikom, stajesz się w ich oczach wiarygodny. Tworzysz również więź i rozwijasz lojalność wśród obecnych i nowych pracowników.

Kolejną niewątpliwą zaletą zajęć z animatorami w biurze, jest zwiększenie efektywności w pracy. Wystarczy 30 minut, 2-3 razy w tygodniu, by zobaczyć realne efekty i poprawę jakości pracy. Może się to wydawać inwestycją czasową, jednak czy nie kusi Cię wizja szybszej i kreatywniejszej pracy Twoich podwładnych? Przerwa kilka minut dłuższa niż zazwyczaj, przeznaczona na aktywności z animatorem, spowoduje 5-cio krotny zwrot w postaci szybszej pracy. Dodatkowo projekty, którymi zajmuje się zespół, nabiorą nowej świeżości, dzięki pobudzeniu wyobraźni i zmniejszeniu czynników stresujących w biurze.

Dzięki powyższemu, poprawią się również warunki pracy postrzegane przez pracowników. Wspólne zajęcia mają wpływ na integrację zespołu.
Im bardziej zintegrowany zespół, tym łatwiejsza współpraca, nie tylko w zespole, ale także między działami.

Nie wspominaliśmy jeszcze, że aktywność fizyczna i rekreacyjna ma znakomity wpływ na zdrowie i samopoczucie. Wystarczy kilka minut dziennie, by poprawić kondycję fizyczną i psychiczną! Te punkty mają ogromne znaczenie dla wykonywanej pracy, szczególnie jeśli jest ona w większości czasu w jednej pozycji.

Jakie zajęcia proponujemy na początek?

W głos za tym stwierdzeniem, stworzyliśmy projekt dający korzyści każdemu kto przystąpi do współpracy!
Jako pierwsi w Polsce wchodzimy na rynek z nową usługą, która pozwoli Ci zwiększyć efektywność pracy w Twojej firmie!
W naszej firmie przyświeca hasło:
NAJWIĘKSZĄ WARTOŚCIĄ FIRMY, SĄ LUDZIE.

Innowacyjny program dla biur!
CZAS TRWANIA
25 - 60 min/sesja
DLA ILU OSÓB?
10 - 500
DLA KOGO?
BIURA I FIRMY
GDZIE?
WARSZAWA

Animator dla biura

Kontakt

Copyright 2021 by Antoni Grabowski.  Wszystkie prawa zastrzeżone.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.