Co możemy Ci zaoferować?

Z nami masz pewność udanej współpracy, a to dzięki Animatorom, którzy tworzą najlepszą rozrywkę! Nie znajdziesz lepszej jakości. Dajemy na to 100% gwarancji!
Eventy dla firm w tych czasach już nie są traktowane jako zbędny wydatek. Dzisiaj postrzegane są jako inwestycja w ludzi i przyszłość firmy. Dzięki takim wydarzeniom podnosisz rangę swojej firmy, a pracownicy czują się dzięki temu docenieni i wartościowi. Zwiększa się także ich lojalność wobec Ciebie i przedsiębiorstwa. Jeżeli zapewnisz im czas na odpoczynek od codziennych, służbowych trosk, możesz być pewien, że zostaną z Tobą na długo. Nie czekaj więc i zainwestuj w swój event firmowy!
Zajmujemy się także organizacją nieco bardziej formalnych eventów. Jeśli Twoja firma obchodzi jubileusz, powiedz tylko który i jak znamienitych gości się spodziewasz, a zapewnimy Ci najlepszą oprawę. A może zbudowałeś nową siedzibę albo otwierasz nowy oddział? My również uważamy, że takie wydarzenia trzeba uczcić z przytupem. Uroczysta gala pełna atrakcji zwieńczona imprezą wieczorną z pewnością sprawi, że Twoi kontrahenci i pracownicy będą wiedzieli, że trafili na odpowiedniego człowieka.
Jedną z coraz popularniejszych form integracji pracowników, wybieraną szczególnie przez większe firmy, są pikniki firmowe. Organizacja takiej imprezy firmowej daje nam niemal nieograniczone możliwości scenariuszowe. Zawsze są też gwarancją dobrej zabawy oraz olbrzymiej dawki pozytywnej energii. Piknik jaki możemy dla Ciebie zorganizować będzie pełen atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci. A może na koniec chcesz, aby zagrała dla Ciebie gwiazda polskiej lub zagranicznej sceny muzycznej? Załatwimy i to!
Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozrywki! Właśnie dlatego możemy zagwarantować Ci organizację wymarzonej imprezy! Przygotujemy dla Ciebie każdy rodzaj eventu, imprezy firmowej dla pracowników i ich rodzin, team building, wyjazd integracyjny i wiele więcej!
Dodatkowo przygotujemy dla Twojego biura specjalny plan aktywności, który pozwoli Twoim pracownikom na chwilę wytchnienia i uruchomienie dodatkowych pokładów energii, kreatywności oraz chęci do pracy!
Do Ciebie należy tylko pierwszy krok!
Resztą zajmiemy się my.

Jak wygląda współpraca?

Animator dla biura

Show wieczorne

Imprezy firmowe

Wyjazdy integracyjne

Jako agencja eventowa oferujemy kompleksową organizację wszelkiego rodzaju eventów oraz wyjazdów integracyjnych dla firm w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta dla firm

Kontakt

Copyright 2021 by Antoni Grabowski.  Wszystkie prawa zastrzeżone.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.