Kontakt

Co możemy Ci zaoferować?

Twoim założeniem przy organizacji rozrywki, jest zapewnienie Gościom niezapomnianych atrakcji i dostarczenie pozytywnych emocji i skojarzeń. Dzięki naszemu doświadczeniu, wysłuchamy Twoich potrzeb, zapoznamy się z obiektem i zaproponujemy odpowiedni program zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W naszych programach znajdą się również atrakcje dla często pomijanych grup: seniorów i nastolatków. Jeśli z kolei Ty masz jakiś pomysł i nie wiesz jak go zrealizować, podziel się nim z naszym event managerem. Kto wie, może razem stworzymy imprezę, jakiej jeszcze świat nie widział?
W zależności od Twoich potrzeb zorganizujemy animacje dla dzieci, animacje dla dorosłych, animacje sportowe oraz wieczorne aktywności z mini disco i show dla dorosłych. Dodatkowo oferujemy realizację wielu wydarzeń. W naszej ofercie znajdziesz atrakcje takie jak między innymi Rainbow Run - bieg z kolorowymi proszkami Holi, Fluo Party, Piana Party i wiele innych.
Dziś, dzięki współpracy z ogromną ilością obiektów, które różnią się specyfiką i rodzajem Gości, wiemy jak sprostać Twoim oczekiwaniom!
Jesteśmy przekonani, że w naszej bogatej ofercie rozrywki, animacji i wydarzeń, znajdziesz elementy idealnie pasujące do Twojego Hotelu.
Organizacja rozrywki i animacji dla Hoteli to nasza pasja. Z tego samego też powodu w 2019 roku założyliśmy FunLife. Chcieliśmy nie tylko organizować rozrywkę i cieszyć Gości, ale także wpływać pozytywnie na budowanie własnego, unikalnego wizerunku naszych klientów. Dobrze rozumiemy, jak ważne są więzi międzyludzkie, dlatego też jednym z naszych głównych celów jest tworzenie właśnie pozytywnych relacji między Gośćmi a Hotelem, które długo będą przynosić naszym klientom wymierne korzyści. Kolejnym zadowolonym Klientem możesz być Ty!

Animacje pozwalają podnieść rangę i wzbogacić ofertę

Animacje jako dodatkowa metoda na przyciągnięcie Gości

Animacje jako forma wyróżnienia się na tle konkurencji

Dostarczamy niezapomniane wrażenia!

Czy animacje są dobrą inwestycją?

Animacje dla dorosłych

Animacje dla dzieci

Podsumowując, animacje mogą być najlepszą przynętą i wielkim atutem. Jednak trzeba zdawać sobie sprawę jak wielką odpowiedzialnością są. Nieumiejętnie przeprowadzone, mogą okazać się również wielkim zawodem i zepsutym pobytem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do tematu podchodzimy bardzo poważnie i z profesjonalizmem dobieramy odpowiednie osoby do tej odpowiedzialnej pracy.
Animator to osoba, która utrzymuje najwięcej kontaktu z Gośćmi, co za tym idzie jest reprezentantem Hotelu. Właśnie dlatego każdego pracownika szkolimy i podczas trwania współpracy niejednokrotnie kontrolujemy jakość wykonywanych animacji. 
Współpracujemy z najlepszymi i chcemy by z nami stawali się jeszcze lepsi.

Jeśli zależy Ci na jakości i potrzebujesz powierzyć koordynację rozrywki komuś, kto zrobi to bardzo dobrze, jesteś właśnie w idealnym miejscu!
Powyższy punkt dotyczy również Gości. To dla nich przygotowujemy rozrywkę i chcemy jak najbardziej przypaść im do gustu. Właśnie to uczyni plan wyjątkowym i zachęci Gości do wybrania właśnie Twojego ośrodka. Sam pobyt zapewni, że będą chcieli zostać dłużej lub powrócić przy najbliższej okazji!
Wiele obiektów konkuruje ze sobą pod względem zapewnienia jak najbardziej urozmaiconej rozrywki. Dzięki współpracy z nami, odpada Ci ten obowiązek, ponieważ wszystkim zajmiemy się my! Po poznaniu specyfiki Twojego hotelu, podpowiemy co idealnie pasuje, a co nowego sprawdzi się w Twoim obiekcie! Przygotujemy dla Ciebie propozycję szytą na miarę, byś zawsze był o krok przed konkurencją!
Często również animacje pomagają przykryć niektóre niedoskonałości, które Goście przy braku odpowiedniej dawki rozrywki lubią wyolbrzymiać. Dobrze wprowadzone i rozpisane atrakcje, pomogą w utrzymaniu spójnej oferty, która zyska dodatkową jakość. My zajmiemy się wtedy wykonaniem, by Goście latami wspominali te niezapomniane wakacje i chcieli więcej i więcej!
Pierwszą niezaprzeczalną zaletą organizacji animacji dla Gości jest świetna zabawa. Dobrze zorganizowane wydarzenia, dostosowane do profilu hotelu i ich uczestników, oraz poprowadzone przez doświadczonych Animatorów dostarcza bardzo dużo pozytywnej energii. Imprezy i animacje to również dodatkowa odskocznia od codziennych obowiązków i szansa na odprężenie się dla zmęczonego umysłu.
W ostatnich latach znacznie wzrosła popularność organizacji imprez i rozrywki dla Gości w hotelach. Wciąż jednak nie każdy zdaję sobie sprawę, że animacje i eventy, poza świetną zabawą niosą za sobą wiele dodatkowych, bardzo wymiernych korzyści. Okazuje się, że integracja i zabawa dla Gości może stać się najlepszą inwestycją zarządu hotelu. Czas zatem poznać najważniejsze zalety animacji dla Gości hotelowych!
A co wchodzi w skład animacji dla dorosłych? Są to przede wszystkim aktywności na basenie oraz nad basenem, takie jak Aqua-Aerobic, Joga, gry zespołowe typu krokiet, boule, gry rodzinne z nagrodami, turnieje sportowe, aktywności plenerowe, gry terenowe dla dorosłych i wiele innych aktywności.
Hitem jednak zawsze jest wieczór! Kiedy po mini disco rozpoczynamy wielkie show, w którym udział może brać kilka osób lub cała publiczność, a Animatorzy zamieniają się w profesjonalnych konferansjerów lub postaci z filmów! To niezapomniany moment dla wielu Gości, kiedy z własnej lub czasem lekko przymuszonej woli, wychodzą na środek i wykonują przygotowane zadania i role!
Nasze plany nastawione są głównie na zabawę, bo to ona jest najważniejsza podczas wyjazdów wypoczynkowych. Jednak nie brakuje u nas warsztatów w bardzo przyjemnej i ciekawej formie. Uwielbiamy zaskakiwać, dlatego jednym z naszych autorskich i wiodących warsztatów, jest "Egzotyczna Podróż". Warsztaty z udziałem prawdziwych zwierząt egzotycznych!
Oprócz tego, prowadzimy wiele ciekawych i kreatywnych warsztatów plastycznych i naukowych.
Rodzice zadowoleni z zabaw dla dzieci, ale nigdy nie mogą być pominięci i znudzeni patrzeniem na wesołe harce ich dzieci! Mamy wiele propozycji na rozrywkę dla dorosłych. Jest to rozrywka różnego rodzaju, tak aby dogodzić każdym gustom. Prowadzimy zajęcia bardzo aktywne, jak i te spokojniejsze. Na basenie i na lądzie, w plenerze i w hotelu. To wszystko zależy od Twoich oczekiwań i specyfiki Gości, którzy witają w Twoim obiekcie. 
To bardzo ważna sprawa, bo finalnie to właśnie dorosła część hotelu wystawia opinie i decyduje o kolejnym przyjeździe, a my dobrze wiemy, co zrobić, aby przyciągnąć ich z powrotem i zyskać wiele pozytywnych komentarzy! Właśnie dlatego stawiamy na relacje, nie boimy się nawiązywania kontaktu z klientami, a wręcz przeciwnie, uwielbiamy ich zachęcać do wszystkich aktywności, bo gdy spróbują raz, będą przychodzić już na każde zajęcia! To jedna z wielu rzeczy, które możemy zagwarantować.
Atrakcje dla dzieci to najczęstsze skojarzenie z animacją. Jest to oczywiście bardzo ważna sprawa, ponieważ zadowolone dziecko to zadowolony rodzic! Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do animacji dziecięcej podchodzimy profesjonalnie i bardzo poważnie. W naszych planach znajdziecie zawsze wiele nowości, które ciężko znaleźć w innych obiektach. Staramy się zawsze wyróżniać naszych klientów, tak by Goście mówili "WOW, tego jeszcze nigdzie nie widzieliśmy!". Z nami dzieci nigdy nie będą się nudzić, a dzięki charyzmie naszych Animatorów, przeniesiemy dzieci w zupełnie inną, bajkową rzeczywistość, tak by nie chcieli opuszczać hotelu!
Do Ciebie należy tylko pierwszy krok!
Resztą zajmiemy się my.

Jak wygląda współpraca?

Animator dla Hotelu

Wydarzenia zorganizowane

Marketing rozrywką

Animacje dla hoteli

Poniżej prezentujemy podstawowe usługi jakie świadczymy dla obiektów wypoczynkowych.
Jeśli interesuje Cię personalizowana usługa szyta na miarę dla Twojego hotelu, skontaktuj się z nami.
Jako organizatorzy rozrywki oferujemy pełną koordynację atrakcji i animacji w Twoim obiekcie.

FunLife - to coś więcej niż animacje...

Kontakt

Copyright 2021 by Antoni Grabowski.  Wszystkie prawa zastrzeżone.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.