Zbuduj solidny wizerunek i zostań zauważonym!

Daj się zauważyć - marketing rozrywką

Aby zbudować solidny wizerunek, Goście muszą utożsamiać się z Twoim obiektem! Muszą go pokochać!

Pomagamy również w budowaniu mocnego wizerunku w sieci. Realizujemy filmy reklamowe, oferujemy stworzenie spersonalizowanej maskotki Twojego obiektu, oraz piosenek i układów tanecznych, które będą przypisane tylko do Ciebie!

To tylko niektóre metody na budowanie więzi i relacji z Gośćmi.
Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania, a przygotujemy dla Ciebie kilka propozycji najlepiej dopasowanych do Ciebie, oraz przedstawimy efekty, jakie dadzą.
3. Pokaż się w Internecie! 
Social Media Master!

Zostań mistrzem działań w Mediach Społecznościowych!
Pomożemy Ci zachęcić Gości do oznaczania Cię i udostępniania postów! Dzięki temu Twoje zasięgi niesamowicie poszybują w górę!

Mamy na to kilka sposobów! Niektóre uwzględniamy w planie animacji, tworząc dla Ciebie niesamowite wydarzenia, które później zostaną relacjonowane.

Przygotujemy też wiele materiałów, które zachęcą Gości do publikowania zdjęć z Twoim logo.
Tutaj wszystkie chwyty są dozwolone! Skontaktuj się z nami, powiedz jakie masz potrzeby i jaki oczekiwania, a zaproponujemy Ci rozwiązania idealnie dobrane do Ciebie.

2. Personalizowana odzież -> identyfikacja i reprezentowanie obiektu

W większości hoteli, z którymi współpracujemy, nasi Animatorzy pracują w odzieży oznaczonej logo hotelu. To bardzo dobrze buduje wizerunek i zapisuje się w pamięci Gości. 
Jest też elementem marketingowym, który zostaje uwieczniony na zdjęciach, których z Animatorami wykonuje się wiele.

Kolejnym aspektem jest wzorowe reprezentowanie obiektu. 
Naszym standardem jest najwyższa kultura w kontaktach z Gośćmi. Każdy nasz Animator zostaje przeszkolony nie tylko z wykonywanego planu animacji, ale również z Guest-contact'u, który ma ogromny wpływ na opinie i wspomnienia Gości.

Każdy z naszych Animatorów z dumą reprezentuje hotel, w którym pracuje.  
1. Podstawową sprawą jest opracowanie graficzne. 

Jedną z rzeczy, którą dostajesz od nas w pakiecie, są grafiki brandowane Twoim logo.
Będą to wszelkiego rodzaju plany animacji, infografiki, posty na Social Media, zdjęcia z animacji, projekty ulotek i plakatów informujących o planowanych wydarzeniach.

To bardzo ważny element pracy. Pozwala na łatwe informowanie Gości, którzy często żyją na wakacjach nie myśląc o planach na drugą połowę dnia. Taki plan rozstawiony w odpowiednich miejscach
i formatach, jest bardzo komfortowy właśnie dla Gości. 

Wszelkiego rodzaju ulotki i plakaty, ułatwiają nam komunikację i sprawiają wrażenie profesjonalnej organizacji, a o to nam właśnie chodzi!
Goście mają czuć się zaopiekowani i dobrze poinformowani. 

Kolejną korzyścią płynącą z grafik jest odciążenie pracy innych działów. Dobrze poinformowani Goście, nie będą dokładać kolejnych pytań pracownikom recepcji.
Aby zostać tym wyjątkowym obiektem, który wpadnie w oko potencjalnym Gościom i sprawi, że będą pragnęli zawitać w Twoje progi, musisz mieć coś, czego nie mają inni. Właśnie w tym Ci pomożemy! Jesteśmy liderami w naszej branży i wiemy co nowego sprawdzi się w Twoim obiekcie.

Każde miejsce posiada swoją specyfikę. Marketingowe asy dobieramy właśnie pod indywidualne cechy obiektu oraz okolicy w jakiej się znajduje. 
Poniżej przedstawimy Ci kilka pomysłów, które wykorzystujemy, ale pamiętaj, że kontaktując się z nami, otrzymasz w 100% dopasowany do Ciebie plan z wykorzystaniem najlepszych metod, których nie udostępniamy publicznie. Wszystko również osobiście wykonamy, nigdy nie zostaniesz sam.

Podstawą są oczywiście animacje, ale to nie wystarczy, by wybić się na tle konkurencji. Co więc możemy zaoferować?
Oprócz standardowych usług organizacji rozrywki i czasu wolnego, możemy zaproponować Ci usługi, których nie znajdziesz u innych!
Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi klientami przebiegała pomyślnie i aby zadowolenie było na jak najwyższym poziomie, dlatego wciąż poszerzamy nasze usługi, zauważamy potrzeby i wychodzimy im na przeciw. 
Właśnie dlatego, specjalnie dla Ciebie, wprowadzamy nowe możliwości!
Poniżej znajdziesz rozwiązania, które pozwolą Ci wybić się na tle konkurencji i zostać zauważonym, a co ważniejsze, wybranym przez Gości!

Nigdy nie podpiszemy współpracy z bezpośrednio konkurencyjnym obiektem z Twojej okolicy.
Jesteśmy oddani i lojalni dla naszych klientów. Dbamy o udaną współpracę pod każdym względem.
Z nami możesz stać się najlepszym obiektem w okolicy!

Jesteśmy lojalną firmą!

Organizacja rozrywki to nie tylko dodatkowa atrakcja dla Gości, ale również bardzo korzystny zabieg marketingowy.
Same animacje przyciągają Gości, ale to powoli za mało. Obiekty prześcigają się pomysłami i co roku idą krok dalej niż konkurencja.
Wychodzimy na przeciw potrzebą i oferujemy kilka asów marketingowych, które pozwolą Ci na wyróżnienie obiektu na tle konkurencji.

Dodatkowe możliwości marketingowe

Kontakt

Copyright 2021 by Antoni Grabowski.  Wszystkie prawa zastrzeżone.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.