copyright 2019. wszystkie prawa zastrzeżone.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

 

OBOZY LETNIE W SUNTAGO
Największym Parku Wodnym w Europie!

Tropical Camp - Lato pod palmami!

Poczuj się jak na zagranicznych wakacjach i spędź wyjazd w tropikalnym klimacie pod palmami!

 

Przedział wiekowy: 6 - 11 lat  oraz  11 - 16 lat

 

Podczas turnusu stawiamy na dobrą zabawę! Oprócz licznych wejść do największego parku wodnego w Europie, na obozowiczów czeka moc atrakcji!

Turnieje sportowe, wieczorne kino plenerowe, festiwale kolorowych proszków Holi, udział w konkursach kulinarnych, łucznictwo, sporty drużynowe oraz dni tematyczne dla młodszych uczestników!

 

Największą atrakcją będzie spotkanie z podróżnikiem, który opowie i przedstawi nam żywe zwierzęta egzotyczne takie jak jaszczurki, węże i wielkie owady!

 

A to wszystko w gorącym klimacie, pod palmami w wiosce Suntago

Village!

 

Terminy turnusów dla dzieci 6 - 11 lat: 26.07-01.08, 09.08-15.08

 

Terminy turnusów dla dzieci 11 - 15 lat: 09.08 - 15.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tropical Summer! Półkolonie z dojazdem z Warszawy

Mówimy STOP wakacyjnej nudzie! Spędź z nami tydzień w gorącym klimacie pod palmami! Dojazd z centrum Warszawy!

 

Przedział wiekowy: 6 - 11 lat  oraz  11 - 15 lat

 

Przygotowaliśmy coś specjalnego dla wszystkich dzieci, które spędzają wolny czas w mieście! 

Zapraszamy na wspólne wyjazdy do największego parku wodnego w Europie! 

Na uczestników czekają nie tylko codzienne wejścia na park, ale również atrakcje dodatkowe! 

Jedno jest pewne - to będzie niezapomniany tydzień!

 

Sprawdź więcej szczegółów:

 

 

 

 

 

 

 

Terminy turnusów: 02.08 - 06.08

 INFORMACJE DOTYCZĄCE COVID-19

 

Analizujemy na bieżąco sytuację związaną z trwającą pandemią. Organizując obóz będziemy przestrzegać wszelkich obowiązujących w tym czasie obostrzeń. Jeżeli organizacja obozów nie będzie możliwa z powodu odgórnych zakazów zwrócimy Państwu wpłacone zaliczki lub zaproponujemy inny termin obozu.

Uczestnikami obozów nie mogą być dzieci poddane izolacji lub kwarantannie, osoby z objawami infekcji (podwyższona temperatura, kaszel, duszności, nagła utrata węchu lub smaku) oraz mające niedawny kontakt z osobą zakażoną. W przypadku stwierdzenia wymienionych wyżej objawów (nawet w ostatniej chwili, tuż przed wejściem do autobusu) będziemy zmuszeni odmówić przyjęcia dziecka na obóz.

Czy obozy są zgłoszone do kuratorium?

Wszystkie organizowane przez nas obozy są zgłaszane do odpowiedniego Kuratorium Oświaty. Zgłoszenie następuje w terminie do 21 dni przed rozpoczęciem danego turnusu, dlatego też na 2-3 miesiące przed wyjazdem nie jesteśmy w stanie podać jeszcze numeru zgłoszenia.

 

Czy obóz jest bezpieczny dla mojego dziecka?

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym. Zatrudniamy tylko doświadczonych i odpowiedzialnych wychowawców, którzy wiedzą jak przekonać do siebie dzieci, by zostać ich przewodnikiem po atrakcjach. Dodatkowo w parku wodnym, przy każdej strefie, nad dziećmi czuwają kwalifikowani ratownicy.

 

Jakie jest wasze doświadczenie w pracy z dziećmi?

Nasza działalność ma bardzo zróżnicowany charakter, ale każda jej forma to właśnie praca z dziećmi! Od kilku lat kreujemy najlepszą rozrywkę dla dzieci i dorosłych, współpracując z przeróżnymi obiektami. Zaufały nam liczne hotele, firmy oraz przedszkola i szkoły, gdyż do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie! Nasza kadra składa się z osób z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz z wykształceniem pedagogicznym.

 

Co spakować dziecku na obóz?

Listę potrzebnych rzeczy otrzymacie Państwo mailowo po dokonaniu zapisu na wybrany turnus.

 

Jak zarezerwować miejsce na obozie?

Wystarczy wejść na stronę wybranego turnusu tematycznego i wypełnić formularz. Inną metodą jest zapis telefoniczny pod numerem 537 520 815.

Po wypełnieniu formularza, wyślemy maila z dalszymi informacjami.

 

W jakich grupach będą prowadzone zajęcia?

Zajęcia prowadzone będą w grupach dostosowanych liczbowo do aktualnych wytycznych MEN, MZ i GiS.

 

Co jeśli moje dziecko jedzie z kolegą/koleżanką?

Uwagi do kwaterunku należy zgłaszać w uwagach rezerwacji, bądź drogą mailową – np TYTUŁ: „ZAKWATEROWANIE (nazwa obozu), natomiast w treści wiadomości prośba dotycząca zakwaterowania . Organizator dołoży starań, by uwzględniać sugestie dot. rozlokowania uczestników. Ostateczna możliwość ich spełnienia będzie warunkowana możliwościami lokalowymi.

 

Wyżywienie oraz specjalne diety

Codziennie będziemy spożywać 4 posiłki.

Śniadania i kolacje są w formie bufetu szwedzkiego natomiast obiady są serwowane. W menu, oprócz tradycyjnych potraw, możliwe jest przygotowanie  się dania dostosowanych do odpowiednich diet (wegetariańska, wegańska bezglutenowa itp.), o ile wcześniej zgłosi się to Organizatorowi – dietę należy wpisać w KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ uczestnika obozu.

 

Jakie są kwalifikacje wychowawców/instruktorów?

Kadra pracująca z dziećmi to wykwalifikowani instruktorzy oraz wychowawcy z odpowiednim przygotowaniem praktycznym oraz merytorycznym do pracy z dziećmi.

 

W JAKI SPOSÓB MOŻNA KONTAKTOWAĆ SIĘ Z WYCHOWAWCĄ W RAZIE PROBLEMÓW?

Na czas trwania turnusu uruchomiony zostanie numer telefonu do kierownika wychowawców, z nim można będzie kontaktować się w razie jakichkolwiek problemów lub pytań. Numer zostanie Państwu podany drogą mailową przed rozpoczęciem turnusu.

 

KWESTIONARIUSZ, POTRZEBNE DOKUMENTY?

W trakcie procesu rezerwacji dostaną Państwo umowę oraz kartę kolonijną do wypełnienia oraz odesłania na adres mailowy biura. Ponadto do Państwa wglądu udostępniamy Warunki uczestnictwa, Regulamin Obozu oraz Ogólne Warunki Ubezpieczenia.

 

INFORMACJE O LEKACH/ALERGIACH/CHOROBACH/DIETACH?

Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia Państwa dzieci prosimy zamieszczać w karcie kolonijnej w odpowiednich rubrykach. Pozwoli nam to na zapewnienie Państwa dzieciom jak najlepszej opieki. Organizator zastrzega sobie prawo do niezakwalifikowania uczestnika na obóz po otrzymaniu karty kolonijnej oraz informacji na temat stanu zdrowia dziecka.

 

JAK DOKONAĆ REZERWACJI MIEJSCA?

Rezerwacja miejsc na obozy odbywa się tylko i wyłącznie poprzez stronę internetową www.fun-life.pl w zakładce „OBOZY”. Jest możliwości rezerwacji telefonicznej lub mailowej.

 

CZY WASZE OBOZY HONORUJĄ BON TURYSTYCZNY?

Nie, niestety nie honorujemy Bonu Turystcznego.

 

ROZŁOŻENIE NA RATY, TERMINY

Opłata rozłożona będzie na 2 części: pierwsza w wysokości 200 zł płatna do 7 dni po dokonaniu rezerwacji. Pozostała część kwoty wpłacona musi zostać maksymalnie 21 dni przed rozpoczęciem turnusu.

 

JAK WYGLĄDAJĄ WARUNKI REZYGNACJI?

W przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej przez Uczestnika z powodów niezależnych od Izabela Sadowska FunLife w szczególności poprzez niedostarczenie karty kwalifikacyjnej, niedotrzymanie terminów płatności, choroba uczestnika lub inne przypadki losowe, Izabela Sadowska FunLife zastrzega sobie prawo żądania zapłaty kwot stanowiących równowartość rzeczywistych kosztów poniesionych w związku z dokonanymi już przygotowaniami do zorganizowania imprezy turystycznej na następujących warunkach:

• rezygnacja na więcej niż 50 dni przed obozem – zwrot w wysokości 100% poniesionych przez Klienta kosztów

• rezygnacja w okresie 50-14 dni przed wyjazdem – zwrot 70% całkowitych kosztów wyjazdu

• rezygnacja na mniej niż 14 dni przed obozem – zwrot 50% całkowitych kosztów wyjazdu

 

Organizator zaleca Uczestnikowi zawarcie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy u dowolnego ubezpieczyciela.

 

 

FAQ

PÓŁKOLONIE W SUNTAGO
Największym Parku Wodnym w Europie!

WCHODZĘ NA PÓŁKOLONIE!

JADĘ NA OBÓZ W SUNTAGO!