Potrzebujemy poświęcenia tylko jednej godziny lekcyjnej! Prelekcje prowadzimy dla wszystkich klas jednocześnie.
Zaczynamy od podstaw! Przedstawiamy siebie oraz branżę, w której działamy. Staramy się nawiązać jak największy kontakt z słuchaczami, a co za tym idzie, zainteresować ich przedstawianym tematem.
Wykład podpieramy na prezentacji multimedialnej wyświetlanej w tle. Dzięki temu wizualizujemy wszystko o czym mówimy. Podajemy realne przykłady, ponieważ prowadzącymi są aktywni praktycy. 

Prelekcje mają na celu zachęcenie uczniów do aktywnego poznawania branż i nisz zawodowych. Chcemy skłonić młode osoby do odkrywania siebie i szukania pasji, dzięki której można również zarabiać. Podajemy przykłady i możliwości. Odpowiadamy na wszystkie pytania.

Nasze prelekcje to nie tylko wykład! Jako aktywni Animatorzy i twórcy wielu projektów, zachęcimy uczestników do wstania z miejsc
i przedstawimy im w praktyce na czym polega animacja czasu wolnego. Nasze spotkania pełne są uśmiechów i pozytywnej energii! 
Wszystkie następne lekcje, z pewnością przebiegną w wyborowych nastrojach!
Antoni Grabowski - Założyciel i pomysłodawca FunLife. 

Firmę założył w 2019 roku, a od tamtego czasu zdobył ogromne doświadczenie w prowadzeniu firmy od podstaw, oraz w działaniu w  branżach; rozrywkowej, hotelarskiej i turystycznej. 
Jego celem jest inspirowanie młodych ludzi, by odnaleźli swoją ścieżkę zawodową i nie bali się podejmowania odważnych decyzji w dążeniu do sukcesu.

Podczas prelekcji opowiada historię założenia firmy, nie pomijając również porażek i najcięższych momentów. Przedstawia, jak z jego perspektywy wygląda szeroko pojęta Animacja Czasu Wolnego,  i jak przez przypadek trafił do tej niszy.

Pokazuje również inspirujące historie całej przygody z biznesem i opowiada dlaczego warto pracować na swoje marzenia. Antek dokładnie zaprezentuje jak wygląda praca w zawodzie, oraz zapewni uczniom ogromną dawkę motywacji, korzyści i dalszych możliwości rozwoju.
Opieramy się na realnym doświadczeniu! Wykłady prowadzone są przez praktyków i aktywnych zawodowo Animatorów z ogromnym doświadczeniem. Dzięki temu przekazywana wiedza, jest w 100% aktualna i rzetelna. 

Dodatkowo, tylko teraz, oferujemy możliwość odbycia praktyk z przedsiębiorcą i założycielem firmy FunLife, który opowie nie tylko o pracy w branży hotelarskiej, turystycznej i rozrywkowej, ale również o zakładaniu i prowadzeniu firmy w młodym wieku!
To ogromna dawka motywacji dla uczniów oraz możliwość spojrzenia na przyszłość z innej strony.
Aby nie pozostawiać pustych wizji oraz obietnic, dajemy uczniom pełną gamę możliwości!
Każdy z uczestników prelekcji, ma możliwość dalszego rozwoju. Oprócz wiedzy jaką zostawimy wszystkim uczestnikom, dla chętnych oferujemy możliwość odbycia praktyk w naszej firmie. 
Dodatkowo zapewniamy również możliwość dalszego rozwoju, a dla uczniów szkół, które uczestniczyły w prelekcjach, duże zniżki na certyfikowane szkolenia.
To wszystko to tylko mały procent korzyści jakie gwarantujemy!

Pamiętaj, że prelekcje są zawsze darmowe. Wystarczy, że zarezerwujesz dla swojej szkoły dogodny dla Ciebie termin, a przyjedziemy
z niesamowitą dawką pozytywnej energii!

Kto prowadzi prelekcje?

Budujemy możliwości...

Antoni Grabowski
CEO FunLife
Jeśli zainteresował Cię temat prelekcji lub masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami już teraz!
Odpowiemy na wszystkie pytania i wybierzemy wspólnie dogodny termin na przeprowadzenie darmowych prelekcji.
Zapewnij uczniom masę korzyści i dodatkową inspirację, która może odmienić ich przyszłość! 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Jak wyglądają prelekcje?

Naszą propozycją jest 45 minutowa
prelekcja,  obrazująca, czym jest zawód
Animatora Czasu Wolnego. 

Celem prelekcji, jest poszerzenie horyzontów
i przedstawienie uczniom wielu możliwości pracy. Pokazujemy szczególnie, że pracę da się lubić i może być ona jednocześnie pasją.

Co oferujemy?
CZAS TRWANIA
45 - 60 min
DLA ILU OSÓB?
25 - 600
DLA KOGO?
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
GDZIE?
WARSZAWA

Prelekcje dla szkół ponadgimnazjalnych i wyższych

Kontakt

Copyright 2021 by Antoni Grabowski.  Wszystkie prawa zastrzeżone.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.