Copyright 2021 by Antoni Grabowski.  Wszystkie prawa zastrzeżone.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

 

Kontakt

Prelekcje dla szkół ponadgimnazjalnych i wyższych

WARSZAWA
GDZIE?
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
DLA KOGO?
25 - 600
DLA ILU OSÓB?
45 - 60 min
CZAS TRWANIA
Co oferujemy?
Naszą propozycją jest 45 minutowa
prelekcja,  obrazująca, czym jest zawód
Animatora Czasu Wolnego. 

Celem prelekcji, jest poszerzenie horyzontów
i przedstawienie uczniom wielu możliwości pracy. Pokazujemy szczególnie, że pracę da się lubić i może być ona jednocześnie pasją.

Jak wyglądają prelekcje?

Jeśli zainteresował Cię temat prelekcji lub masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami już teraz!
Odpowiemy na wszystkie pytania i wybierzemy wspólnie dogodny termin na przeprowadzenie darmowych prelekcji.
Zapewnij uczniom masę korzyści i dodatkową inspirację, która może odmienić ich przyszłość! 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Antoni Grabowski
CEO FunLife
Katarzyna Nowaczyk
Animator/Instruktor

Budujemy możliwości...

Kto prowadzi prelekcje?

Aby nie pozostawiać pustych wizji oraz obietnic, dajemy uczniom pełną gamę możliwości!
Każdy z uczestników prelekcji, ma możliwość dalszego rozwoju. Oprócz wiedzy jaką zostawimy wszystkim uczestnikom, dla chętnych oferujemy możliwość odbycia praktyk w naszej firmie. 
Dodatkowo zapewniamy również możliwość dalszego rozwoju, a dla uczniów szkół, które uczestniczyły w prelekcjach, duże zniżki na certyfikowane szkolenia.
To wszystko to tylko mały procent korzyści jakie gwarantujemy!

Pamiętaj, że prelekcje są zawsze darmowe. Wystarczy, że zarezerwujesz dla swojej szkoły dogodny dla Ciebie termin, a przyjedziemy
z niesamowitą dawką pozytywnej energii!
Opieramy się na realnym doświadczeniu! Wykłady prowadzone są przez praktyków i aktywnych zawodowo Animatorów z ogromnym doświadczeniem. Dzięki temu przekazywana wiedza, jest w 100% aktualna i rzetelna. 

Dodatkowo, tylko teraz, oferujemy możliwość odbycia praktyk z przedsiębiorcą i założycielem firmy FunLife, który opowie nie tylko o pracy w branży hotelarskiej, turystycznej i rozrywkowej, ale również o zakładaniu i prowadzeniu firmy w młodym wieku!
To ogromna dawka motywacji dla uczniów oraz możliwość spojrzenia na przyszłość z innej strony.
Antoni Grabowski - Założyciel i pomysłodawca FunLife. 

Firmę założył w 2019 roku, a od tamtego czasu zdobył ogromne doświadczenie w prowadzeniu firmy od podstaw, oraz w działaniu w  branżach; rozrywkowej, hotelarskiej i turystycznej. 
Jego celem jest inspirowanie młodych ludzi, by odnaleźli swoją ścieżkę zawodową i nie bali się podejmowania odważnych decyzji w dążeniu do sukcesu.

Podczas prelekcji opowiada historię założenia firmy, nie pomijając również porażek i najcięższych momentów. Przedstawia, jak z jego perspektywy wygląda szeroko pojęta Animacja Czasu Wolnego,  i jak przez przypadek trafił do tej niszy.

Pokazuje również inspirujące historie całej przygody z biznesem i opowiada dlaczego warto pracować na swoje marzenia. Antek dokładnie zaprezentuje jak wygląda praca w zawodzie, oraz zapewni uczniom ogromną dawkę motywacji, korzyści i dalszych możliwości rozwoju.
Katarzyna Nowaczyk -  Animatorka w FunLife.

Podczas prelekcji, Kasia prezentuje jak wygląda praca z perspektywy Animatora. Dokładnie obrazuje wszystkie plusy i minusy oraz jak duże możliwości pojawiają się na ścieżce kariery. 
Uczniowie dowiedzą się również, że w Animacji jest miejsce na rozwój sportowych pasji i ambicji. Bardzo często potrzeba Instruktorów sportów i tańca. O tym wszystkim i o wielu innych ciekawych szczegółach opowiada Kasia.

Wprowadza również masę energii i uśmiechu, który jest podstawą w zawodzie Animatora. 
Uczniowie poznają historię jak połączyć pasję z pracą, oraz czy jest to możliwe i realne do wykonania.
Dowiedzą się również czy warto rozwijać się w tym zawodzie oraz dlaczego.
Kasia opowie również jak zaczęła się jej historia z Animacją oraz jak trafiła do FunLife.

Jest wielką inspiracją dla osób młodych, chcących rozwijać się w kierunku sportu, lub chcących połączyć sportowe pasje z zarabianiem na życie. 
Potrzebujemy poświęcenia tylko jednej godziny lekcyjnej! Prelekcje prowadzimy dla wszystkich klas jednocześnie.
Zaczynamy od podstaw! Przedstawiamy siebie oraz branżę, w której działamy. Staramy się nawiązać jak największy kontakt z słuchaczami, a co za tym idzie, zainteresować ich przedstawianym tematem.
Wykład podpieramy na prezentacji multimedialnej wyświetlanej w tle. Dzięki temu wizualizujemy wszystko o czym mówimy. Podajemy realne przykłady, ponieważ prowadzącymi są aktywni praktycy. 

Prelekcje mają na celu zachęcenie uczniów do aktywnego poznawania branż i nisz zawodowych. Chcemy skłonić młode osoby do odkrywania siebie i szukania pasji, dzięki której można również zarabiać. Podajemy przykłady i możliwości. Odpowiadamy na wszystkie pytania.

Nasze prelekcje to nie tylko wykład! Jako aktywni Animatorzy i twórcy wielu projektów, zachęcimy uczestników do wstania z miejsc
i przedstawimy im w praktyce na czym polega animacja czasu wolnego. Nasze spotkania pełne są uśmiechów i pozytywnej energii! 
Wszystkie następne lekcje, z pewnością przebiegną w wyborowych nastrojach!